Dom Seniora Przy Lesie w Osiu

Przedstawiamy Państwu nasz nowy projekt. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy przystosowany dla seniorów.

Budynki w nowoczesnym stylu -parterowe , którą charakteryzują przede wszystkim niesamowity wygląd oraz funkcjonalność na powierzchni użytkowej około 60 m2.

Kilka słów o naszej inwestycji....

Budynek charakteryzuje się wykonaniem z trwałych  i  ekologicznych materiałów, które posiadają bardzo dobre właściwości cieplne zapewniając niskie życie energii. 

W jednym budynku mieszkalnym jednorodzinnym znajdują się dwa mieszkania w kilku możliwych konfiguracjach przy rożnych możliwościach. rozmieszczenia ścian działowych. W konfiguracji można wydzielić dwa pokoje dodatkowo lub duży przestronny salon plus jeden pokój.  

Mieszkania są tylko i wyłącznie w parterze, pozbawione barier architektonicznych, przystosowane do poruszania się na wózku.  W razie potrzeby jest możliwość  przeznaczenia części dachu na strych jako dodatkowe miejsce magazynowe .  

Do każdego z przeszukań będą przylegały dwa szerokie miejsca parkingowe, wykonane z kostki Polbruk. 

Mieszkania są całkowicie bezobsługowe.  Jako źródło ciepła montujemy ekologiczne i wysokosprawne pompy ciepła. Opcją jest montaż paneli fotowoltaicznych, budynki  połacią dachu są usytuowane na południe. 

Budynki są umiejscowione na rozwijającym się osiedlu w gminie Osie. Działka graniczy ze ścianą lasu.  Każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny ogródek.  Idealny na drobny warzywniak albo zagospodarowanie części terenu na teren rekreacyjny dla swojego pupila.  

Działki wraz z budynkami będą ogrodzone co zwiększy komfort użytkowania budynku. 

Cała inwestycja jest umiejscowiona w bliskiej odległości od ścieżki rowerowej Osie (Stary Tartak)- Brzeziny, Żur. Doskonała baza na długie spacery na grzyby w Borach Tucholskich a bogactwa przyrodniczego Borów Tucholskich nie trzeba nikomu przedstawiać.  

 

Szczegółowy opis stanu budynku przekazywanego do użytkowania oraz wykaz użytych materiałów będzie przesłany na maila.