Domy przy Lesie w Osiu


Szczegóły projektu

Przedstawiamy Państwu nasz nowy projekt. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy.

Budynki w nowoczesnym stylu -parterowe , którą charakteryzują przede wszystkim niesamowity wygląd oraz funkcjonalność na powierzchni użytkowej około 60 m2.
Kilka słów o naszej inwestycji….

Budynek charakteryzuje się wykonaniem z trwałych  i  ekologicznych materiałów, które posiadają bardzo dobre właściwości cieplne zapewniając niskie życie energii.

W jednym budynku mieszkalnym jednorodzinnym znajdują się dwa mieszkania w kilku możliwych konfiguracjach przy rożnych możliwościach. rozmieszczenia ścian działowych. W konfiguracji można wydzielić dwa pokoje dodatkowo lub duży przestronny salon plus jeden pokój.

Mieszkania są tylko i wyłącznie w parterze, pozbawione barier architektonicznych.  W razie potrzeby jest możliwość  przeznaczenia części dachu na strych jako dodatkowe miejsce magazynowe .

Do każdego z mieszkań będą przylegały dwa szerokie miejsca parkingowe, wykonane z kostki Polbruk.

Mieszkania są całkowicie bezobsługowe.  Jako źródło ciepła montujemy ekologiczne i wysokosprawne pompy ciepła. Opcją jest montaż paneli fotowoltaicznych, budynki  połacią dachu są usytuowane na południe.

Budynki są umiejscowione na rozwijającym się osiedlu w gminie Osie. Działka graniczy ze ścianą lasu.  Każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny ogródek.  Idealny na drobny warzywniak albo zagospodarowanie części terenu na teren rekreacyjny dla swojego pupila.

Działki wraz z budynkami będą ogrodzone co zwiększy komfort użytkowania budynku.

Cała inwestycja jest umiejscowiona w bliskiej odległości od ścieżki rowerowej Osie (Stary Tartak)- Brzeziny, Żur. Doskonała baza na długie spacery na grzyby w Borach Tucholskich a bogactwa przyrodniczego Borów Tucholskich nie trzeba nikomu przedstawiać.

Szczegółowy opis stanu budynku przekazywanego do użytkowania oraz wykaz użytych materiałów będzie przesłany na maila.


Zapytaj o projekt