O Nas

Curvy,River,And,Swamps.,Wildlife,In,Poland.,Aerial,View,Of

Kilka słów o nas

Firma HOUSELAND jest firmą rodzinną i  zajmuję się „ spełnieniem marzeń”.  Tak w skrócie można opisać profesję naszej firmy.  A konkretnie to budujemy domy jednorodzinne na sprzedaż, na zlecenie oraz budynki rekreacji indywidualnej w bardzo ciekawych lokalizacjach w  Borach Tucholskich. Spełniamy marzenia o własnym „M”  w bardzo ciekawych lokalizacjach w Gminie Osie.

Ekspertyza i doświadczenie

Posiadamy niezbędne doświadczenie w kompleksowej budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Zawsze staramy się doradzić oraz pomóc przy wyzwaniach stojących na drodze po swój wymarzony dom mieszkalny  lub letniskowy.

Stylowe budownictwo

Z uwagi miejsce zamieszkania jakim są Bory Tucholskie staramy się żeby nasze budynki budowane były z ekologicznych materiałów wysokiej jakości.   Budynki projektujemy tak, żeby nadążały za  obecnymi czasami tj. energooszczędne oraz funkcjonalne. 

Właściwa decyzja

Decyzja o budowie domu to krok podejmowany z troską o zapewnienie sobie komfortu w czasie teraźniejszym jak i na przyszłość.  Nasuwa szereg wątpliwości czy budynek parterowy czy z poddaszem dla rozwijającej się rodziny.  Czy drugi dom letniskowy, chroniący nas od zgiełku miasta i będący narzędziem do regeneracji  na łonie przyrody na spontaniczny wyjazd na weekend będzie przygotowany np. szybki  wypad  w zimę ?  Te i wiele innych wątpliwości pomożemy rozwiązać.

Skontaktuj się z nami, zbudujemy dom dla Ciebie