Budynki szeregowe jednorodzinne
"Apartamenty Kamienna "

Takiej

inwestycji, sposobu zabudowy, nowoczesnych i ekologicznych apartamentów  jeszcze nie było !

Inwestycja położona w miejscowości Osie. Malownicza wieś w Borach Tucholskich zlokalizowana we Wdeckim Parku Krajobrazowym.  Wskaźnik lesistości  dla obszaru  gminy to ponad 70 %.

Sześć budynków w

zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Łącznie inwestycja zakłada 12 mieszkań o pow. użytkowej ok. 60 m2. Jeden szereg to dwie kondygnację plus poddasze z możliwością adaptacji.

Kilka słów o realizacji

Jedno mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.  Doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają dosyć wielkiego domu, który był budowany w czasach kiedy miały tam zamieszkać co najmniej dwa pokolenia, a w życiu wyszło jak zawsze, że właściciele zostali sami z ogromnymi kosztami ogrzewania.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, taras w części  ogrodowej oraz ogród.  Skrajne szeregi będą miały trochę więcej ogrodu w związku z czym są najatrakcyjniejsza ale takie mamy tylko dwa 😉.

Mieszkanie nr 2 mimo, że nie jest na parterze ma ogromną ilość zalet.  Wejście do niego stanowi całkowicie osobna klatka schodowa. Przynależą do niego dwa balkony, jeden nad wejściem i drugi nad trasem. Mieszkanie 2 posiada również dostęp do strychu o powierzchni użytkowej ok. 29 m2. Bez problemu do zagospodarowania na dwa pokoje dziecięce, siłownię, osobisty gabinet czy wypasioną garderobę. 

Mieszkania będą w stanie deweloperskim, wyposażone w ogrzewanie podłogowe zasilane nowoczesną i ekologiczną pompą ciepła. Instalacja wodociągowa i kanalizacyjna będzie przygotowana pod biały montaż. Instalacja elektryczna będzie wymagała tylko  montażu gniazdek i opraw świetlnych.
 

Standard wykończenia leży po stronie nowego właściciela.  Podłogi, płytki, okładziny ścian po analizie modnych programów o wykończeniu  wnętrz nie będą stanowiły wyzwania. Stara cegłą, marmury czy beton architektoniczny to tylko kropelka w morzu dzisiejszych  możliwości. 

Dwa słowa o lokalizacji  bo w tym aspekcie to jest dosłownie PETARDA !.

Gmina Osie – zaczynając od skali makro  to w związku z tym, że jestem rodowitym mieszkańcem to wydaję mi się, że jest to centrum Wszechświata. Nie dość, że Bory Tucholskie, Wdecki Park Krajobrazowy, rezerwaty, to jeszcze doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna.  Do Tlenia jest 15 minut ( rowerem) .  Ścieżki rowerowe, trasy Nordic Walking, czy spływy kajakowe Wdą  to tylko część atrakcji.

Jeśli ktoś zatęskni za wielkim miastem, to pozostaje tylko wybrać jakie to miało by być ? . W związku z  położeniem miejscowości  20 km od autostrady A1, to do Gdańska jedziemy 1 godzinę 15 minut. Do Bydgoszczy dzięki  nowej trasie S5 to max. 1 Godzina, podobnie do Torunia.

Centrum miejscowości ale na uboczu, do miejsc najbardziej niezbędnych do życia jest kilka minut spacerkiem, w większości  przypadków nie opłaca się nawet odpalać auta 😊. Do Przedszkola, Przychodni, Centrum Handlowego czy kontaktu z naturą w postaci lasu. Do wszystkich tych miejsc szybkim krokiem dotrzemy pieszo w mniej niż 8 minut. Rowerem będzie jeszcze szybciej . 

Do samej nieruchomości prowadzi ulica Kamienna, nie tylko z nazwy ale rzeczywiście jest z kamienia, wjazd na nią w otoczeniu latarni w starym stylu oraz szpaleru drzew.

Dojazd do Szeregów możliwy z dwóch ulic tj. Młyńskiej oraz Starogardzkiej. 

Szczegółowy opis stanu budynku przekazywanego do użytkowania oraz wykaz użytych materiałów będzie przesłany na maila.